Košík

Položky0 ks
Hodnota0 €
Zľava0 %

Prihlásenie

Výber / Filter

Novinka


Akcia

Dodacie doby/podmienky


"Okuliare vieme dodať už nasledujúci pracovný deň"

Snažíme sa dodržať nasledovné dodacie doby:
1. Forma úhrady - dobierka - dodanie do 2 pracovných dní (viac TU>>)
2. Forma úhrady - platba vopred - dodanie do 5 pracovných dní
 

Objednávky prijaté do 14:00 v pracovné dni vybavujeme ešte v daný deň. Objednávky prijaté po 14:00 vybavujeme v nasledjúci pracovný deň. O tom, že vašu objednávku pripravujeme, vás budeme informovať e-mailom, prípadne telefonicky.

V prípade, že niektorú z vami objednaných položiek vám nebudeme vedieť obratom dodať, budeme vás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky za účelom dohody o spracovaní/dodaní objednaných položiek.

Dodacia doba je najviac 14 dní od odoslania objednávky (okrem prípadov, kedy sa predávajúci s kupujúcim nedohodnú inak). Predávajúci si vyhradzuje právo na zmenu dodacej doby pre prípad, že sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti. O tejto skutočnosti je kupujúci vždy informovaný. Po vybavení objednávky bude kupujúci informovaný o jej zaslaní e-mailom, prípadne telefonicky.

Spôsoby doručenia špecifikuje sekcia "Poštovné a balné>>"

Ak zásielka nebude kupujúcemu po uplynutí 5 pracovných dní od obdržania e-mailu potvrdzujúceho spracovanie a odoslanie objednávky doručená, doporučujeme informovať sa u nás telefonicky, prípadne e-mailom. Môže sa totiž stať, že zákazníci nedostanú oznámenie zo slovenskej pošty o uložení zásielky.


Ak si zákazník objedná sortiment, ktorý dodávateľ vypredal, prípadne z akýchkoľvek dôvodov stiahol z predaja, a neinformoval internetový obchod www.okuliare-online.sk o tom, okamžite po zistení tejto skutočnosti budeme zákazníka kontaktovať (e-mailom, prípadne telefonicky).
Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list, prípadne aj najnovšie informácie o ponuke internetového obchodu www.okuliare-online.sk.

Pri objednávkach zo zahraničia (okrem Českej republiky) si vopred dohodneme podmienky aj spôsob dodania a platby.

 

 

  • Prečo nakupovať v e-shope www.okuliare-online.sk
  • Široká ponuka okuliarov
  • Jednoduchý spôsob objednávania
  • Krátke dodacie doby (už do 3 dní)
  • Atraktívne vernostné zľavy